
Workshop: ervaar de superkracht als ondernemer met een turbobrein ðŸ§
August 29 @ 09:30 - 12:30

Ben jij iemand met een turbobrein (dat brein dat altijd en overal op volle toeren draait)?
Op bovenstaande data hosten we een informele workshop: “Ervaar de superkracht als ondernemer met een turbobrein” samen met de Turbobreinen familie, met Patricia De Bruycker aan het roer. We spreken transparant en zonder labels over dit onderwerp.
We gaan aan de slag met een stuk psycho-educatie door Dr. Debbie Baute en Patricia De Bruycker met praktische inzichten rond de impact van AD(H)D, hoogbegaafdheid, hoogsensitiviteit, autisme,…) op ondernemen!
Het doel is dat jij buiten stapt met heldere strategieën en manieren om jouw neuro-divergentie nog beter om te zetten als ondernemer. In het tweede deel delen we in kleine groepjes (herkenbare) ervaringen met elkaar onder begeleiding van de verschillende facilitatoren. Je bent niet alleen.